جزوه کدبندی کتاب واژگان ضروری تافل-ویرایش سوم

جزوه کدبندی لغات ضروری تافل ویرایش سوم

 

کتاب واژگان ضروری تافل

 

با استفاده از این روش٬ لغات به راحتی در حافظه بلند مدت شما تثبيت خواهند شد.و دیگر مشکلات فراموشی لغات رو نخواهيد داشت.با این جزوه لغات اسنشال ورد برای تافل را در زمان کمتر از یک هفته بطور کامل یاد بگيرید.

تصویر سازي یا کدگذاري لغات چيست؟

روش تصویر سازي یا کدگذاري لغات اخيرا به عنوان یکی از شيوه هاي نوین براي به خاطر سپردن بهتر لغات در زمان کمتر و با صرف وقت کمتري مطرح شده است که امکان ماندگاري بيشتر لغات در ذهن مخاطب را نيز فراهم می آورد. و امروزه همایش هایی هم در جاي جاي ایران در این خصوص برگزار می شود.

این روش تصویر سازي براي یادگيري لغات می باشد که به نظر من عنوان ::سر نخ سازي:: مفهوم بهتر و قابل درك تري به این روش خواهد داد.

این روش به این صورت می باشد که شما سعی می کنيد با توجه به دانش قبلی خودتان براي لغتی که در تلاش براي درك یا حفظ معنی آن هستيد یک تصویر یا سرنخ بسازید. دفعه بعد با روبرو شدن با آن لغت سرنخ سریعا در ذهن شما تداعی شده و معنی لغت را به یاد خواهيد آورد. البته به شرط اینکه این سرنخ و تصویر سازي به شيوه درستی انجام شده باشد.

نمونه ای از لغات کدبندی شده:

برای مشاهد تصویر زیر در اندازه بزرگتر اینجا کلیک کنید

toefl_conding_zy_page25

کدبندی لغات ضروری تافل

 

برای دریافت آخرین ویرایش این جزوه اینجا کلیک کنید

100,000 ریال – خرید
چه امتیازی می دهید؟
امتیاز 5.00 ( 22 رای )
0 تا کنون ثبت شده است

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "zabanwords.ir" محفوظ است و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد. - گرافیک و طراحی : پارس تمز