جزوه کدبندی لغات زبان عمومی ارشد-ویرایش سوم

کدینگ و تصویرسازی ذهنی لغات زبان عمومی ارشد ۸ سال اخیر (۹۵-۸۸)

برای اولین بار در کشور

کدینگ لغات ارشد

این جزوه شامل لغات زبان عمومی آزمون های ارشد (سراسری) ۸ سال اخیر (۹۵-۸۸) می باشد که برای اولین بار توسط گروه آموزشی زبان یار به صورت کدبندی، ساده سازی شده و ارائه می گرد.

تصویر سازی و کدگذاری لغات چیست؟

روش تصویرسازی یا کد گذاری لغات اخیرا به عنوان یکی از شیوه های نوین برای به خاطر سپردن بهتر لغات در زمان کمتر و با صرف وقت کمتری مطرح شده است که امکان ماندگاری بیشتر لغات در ذهن مخاطب را نیز فراهم می آورد، و امروزه همایش هایی هم در جای جای ایران در این خصوص برگزار می شود. این روش تصویرسازی برای یادگیری لغات می باشد که “سرنخ سازی” مفهوم بهتر و قابل درک تری به این روش خواهد داد. این روش به این صورت می باشد که شما سعی می کنید با توجه به دانش قبلی خودتان برای لغتی که در تلاش برای درک یا حفظ معنی آن هستید یک تصویر یا سرنخ بسازید. دفعه بعد با روبرو شدن با آن واژه سرنخ سریعا در ذهن شما تداعی شده و معنی لغات را سریعا به یاد خواهید آورد. البته به شرط اینکه این سرنخ و تصویرسازی به شیوه درستی انجام شده باشد این شیوه به ویژه برای آزمون های زبان مفید می باشد. برای درک بهتر این موضوع به چند مثال زیر توجه کنید.

این روش بسیار مناسب برای یادگیری کلمات انگلیسی است.

تصویری از این جزوه:

برای دریافت چند نمونه از این جزوه اینجا کلیک کنید

زبان عمومی ارشد

تعداد صفحه: ۲۰۴

تعداد واژه: ۶۰۰+

حجم فایل زیپ شده: ۳۸MB

فرمت: PDF

 

200,000 ریال – خرید

چه امتیازی می دهید؟
امتیاز 5.00 ( 31 رای )
0 تا کنون ثبت شده است

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "zabanwords.ir" محفوظ است و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد. - گرافیک و طراحی : پارس تمز